stomatolodzy w wejherowie
dentysta w wejherowie

O nas

Poznaj nasz gabinet

Witamy Cię w nowoczesnym gabinecie stomatologicznym w Wejherowie!

Historia naszego gabinetu sięga 2012 roku. Był to pierwszy rok funkcjonowania naszej placówki. Od początku nasze usługi kierowaliśmy do mieszkańców Wejherowa, Trójmiasta i okolic, a priorytetem było budowanie praktyki opartej na jakości i zaufaniu naszych Pacjentów.

Od tamtego czasu do dziś przeszliśmy długa drogę. Zaczynaliśmy od kilku pierwszych Pacjentów gabinetu. Aktualnie w naszej bazie danych znajduje się ich już ponad 4 tysiące, a ta liczba nieustannie rośnie. Cieszymy się z popularności naszego gabinetu. Jest ona dla nas świadectwem tego, że nie zawiedliśmy zaufania naszych Pacjentów i konsekwentnie trzymamy się wyznaczonych celów i wartości.

Od samego początku postawiliśmy sobie za cel, aby stworzyć gabinet stomatologiczny, w którym oparta na faktach wiedza medyczna połączona jest z szerokim doświadczeniem lekarzy specjalistów, dając bezpieczne, jakościowe i skuteczne leczenie. Działając zgodnie z tą misją nieustannie poszerzaliśmy naszą ofertę i wyposażaliśmy gabinet w nowoczesne rozwiązania technologiczne. To dzięki temu byliśmy pierwszą placówką w Wejherowie, który używał mikroskopu zabiegowego, co dało nam możliwość przeprowadzania wyjątkowo precyzyjnych i komfortowych zabiegów.

Nie spoczywamy na laurach. Nieustannie stawiamy na merytorykę i wiedzę oraz ciągły rozwój. W 2020 roku przeznaczyliśmy trzy razy więcej środków i pięć razy więcej czasu na szkolenia i podnoszenie kwalifikacji niż w roku poprzednim. Zwracamy uwagę także na panującą w naszej placówce atmosferę. Pragniemy, aby każda leczona przez nas osoba czuła się z nami bezpiecznie i komfortowo. Z naszymi stałymi Pacjentami zachowujemy przyjacielskie, długoterminowe relacje.

Czekamy również na Ciebie! Każdy odwiedzający nas Pacjent może mieć pewność, że nasz zespół lekarzy specjalistów przeprowadzi niezbędne, wysokospecjalistyczne leczenie z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu i doskonałej jakości materiałów.

wieloletnie doświadczenie - istniejemy od 2012 roku
dobrze skomunikowana lokalizacja w centrum Wejherowa
wszystkie procedury stomatologiczne wykonywane z użyciem mikroskopu
przyjazna atmosfera w kameralnym gabinecie
evidence-based dentistry - stawiamy na merytorykę i wiedzę opartą na faktach

Nasz zespół

Wojciech Jurkiewicz
lekarz stomatolog
przyjmuje pon-pt od 9-18
Andżelika Świnkowska
lekarz stomatolog
przyjmuje w środę i piątek
Paulina Hrynkiewicz-Sudnik
higienistka stomatologiczna
Anna Stolz
asystentka stomatologiczna
Monika Dąbrowska
asystentka stomatologiczna
Małgorzata Jurkiewicz
manager kliniki

Opinie

Zobacz zdanie pacjentów

Napisz
do nas