Technologia

Technologia

Mikroskopy stomatologiczne Carl-Zeiss

Wszystkie procedury stomatologiczne wykonujemy z użyciem mikroskopów zabiegowych. Wybraliśmy mikroskopy firmy Carl-Zeiss, gdyż słynie ona z produkcji najwyższej jakości optyki. Doskonała widoczność i precyzja działania to podstawa w przeprowadzaniu każdego leczenia. Mikroskopy Carl-Zeiss pozwalają na oświetlenie oraz duże powiększenie pola zabiegowego oraz wyświetlenie przebiegu zabiegu na ekranie monitora.

Radiografie cyfrowe Sirona

Dzięki radiografii cyfrowej Sirona natychmiast otrzymujemy obrazu rentgenowski, bez potrzeby zastosowania błon, odczynników i wywoływarek. Wykonanie zdjęcia rentgenowskiego polega jedynie na umieszczeniu czujnika w jamie ustnej Pacjenta i wybraniu właściwego zęba na sterownicy aparatu. Badanie RTG nigdy wcześniej nie było tak szybkie i proste. Po kilku sekundach na ekranie komputera ukazuje się zdjęcie rentgenowskie wybranego zęba.

Endometry Raypex VDW i Dentaport ZX Morita

Urządzenia wykorzystywane w leczeniu endodontycznym, czyli kanałowym. Za pomocą elektrod mierzą długość kanału zębowego. Pozwalają także na obserwowanie ruchu pilnika wzdłuż całego kanału korzeniowego. Ich wykorzystanie zmniejsza ilość wykonywanych zdjęć radiologicznych zębów podczas zabiegu, dzięki czemu leczenie kanałowe w bezpieczny sposób możemy przeprowadzić także u dzieci i kobiet w ciąży. Użycie endometru w zabiegu nie powoduje bólu i znacznie zmniejsza ryzyko powikłań.

Opinie

Zobacz zdanie pacjentów

Napisz
do nas