Metamorfozy

Metamorfozy

Metamorfoza 1

Wymiana nawisających, nieszczelnych rekonstrukcji w łuku górnym będących przyczyną próchnicy wtórnej i nieustających stanów zapalnych na odbudowy ceramiczne. Poprawa funkcji, estetyki i ogólnego samopoczucia pacjenta poprzez wykonanie koron ceramicznych. Łuk dolny w trakcie przygotowania.

Metamorfoza 2

Poprawa estetyki siekaczy centralnych górnych z zamknięciem diastemy. Minimalistyczna odbudowa kompozytowa bez preparacji.

Metamorfoza 3

Pacjentka zgłosiła się aby poprawić estetykę uśmiechu i przywrócić funkcje żucia. Ustabilizowaliśmy zwarcie i odbudowaliśmy funkcje oraz estetykę koronami ceramicznymi w odcinkach przednich oraz protezami na zasuwach w odcinkach tylnych.

Metamorfoza 4

Odbudowa zniszczonych zębów koronami pełnoceramicznymi. Kolor A1.

Metamorfoza 5

Rekonstrukcja funkcjonalna i estetyczna za pomocą koron ceramicznych na zębach przednich i protezy na elementach precyzyjnych uzupełniającej braki zębów tylnych.

Metamorfoza 6

Poprawa estetyki uśmiechu. Korony pełnoceramiczne w odcinku przednim.

Metamorfoza 7

Pacjentka zgłosiła się aby poprawić estetykę uśmiechu i uzupełnić braki zębów tylnych. Wykonano estetyczne uzupełnienia ceramiczne na podbudowie cyrkonowej: w odcinkach tylnych mosty oparte na implantach a w strefie estetycznej korony na zębach własnych.

Metamorfoza 8

Pacjent zgłosił się celem poprawy estetyki uśmiechu. Wykonano podniesienie wysokości zwarcia, mosty na implantach w odcinkach bocznych stabilizujące funkcję żucia oraz korony na podbudowie cyrkonowej w odcinku przednim. Łuk dolny jest w trakcie leczenia ortodontycznego nakładkami Oncealigner

Opinie

Zobacz zdanie pacjentów

Napisz
do nas