Cennik

Cennik

Stomatologia jest dziedziną interdyscyplinarną łączącą w sobie działania terapeutyczne z różnych obszarów medycyny.

Pacjent zgłaszający się do lekarza dentysty nie zawsze jest w pełni świadomy swoich potrzeb terapeutycznych ale powierza w jego ręce najcenniejszą rzecz, jaką posiada- swoje zdrowie. Lekarz dentysta wykorzystuje całą swoją wiedzę oraz dokłada wszelkich starań aby wybrać najbardziej optymalny sposób leczenia dla danego pacjenta.

Leczenie jest bardzo zindywidualizowane. Wymaga specjalistycznego sprzętu, doskonałych materiałów i wysokich umiejętności. Wyceny pozornie jednakowych zabiegów będą się różnić u różnych pacjentów. Poniżej przedstawiamy przykładowe, ceny procedur wykonywanych w naszych gabinetach.

Dokładne koszty oraz plan leczenia zostanie Państwu przedstawiony przez lekarza prowadzącego na wizycie konsultacyjnej po dokładnym badaniu, ocenie stanu zdrowia jamy ustnej oraz poznaniu Państwa potrzeb i oczekiwań.

Wszystkie procedury medyczne wykonywane są z użyciem mikroskopu.

 

Badanie i konsultacja specjalistyczna
Czas wizyty to 30 minut, podczas których przeprowadzamy wywiad, badamy pacjenta, analizujemy zdjęcia RVG, OPG lub tomografię komputerową, oceniamy problem, z którym się Państwo zgłaszają i proponujemy wstępny plan leczenia.
Implantologiczna, endodontyczna i protetyczna
200 zł
Implanty Wejherowo
Nowoczesna metoda leczenia umożliwiająca odbudowę utraconych zębów. Zabieg przeprowadzamy bezboleśnie i komfortowo. Używamy implantów i biomateriałów najlepszych światowych marek, co zapewnia wysoką jakość i bezpieczeństwo zabiegów.
wszczepienie implantu
2700 - 3500 zł (w zależności od systemu)
korona na implancie
2700 - 3500 zł (w zależności od rodzaju łącznika i systemu implantologicznego)
odbudowa kości
od 2000 zł (w zależności od warunków w jamie ustnej)
podniesienie dna zatoki szczękowej
od 2000 zł
Leczenie kanałowe Wejherowo
Kształty i przebieg kanałów korzeniowych są bardzo zmienne i indywidualne dla każdego pacjenta. Diagnostyka i bardzo precyzyjne narzędzia zastosowane w powiększeniu i optymalnym doświetleniu pod mikroskopem pozwalają nam podjąć najtrudniejsze wyzwania w endodoncji.
zęby jednokanałowe
od 800 zł
zęby przedtrzonowe
od 1000 zł
zęby trzonowe
od 1800 zł
ponowne leczenie kanałowe
wycena indywidualna
Stomatologia zachowawcza
Najwyższej jakości materiały i mikroskopowa precyzja pozwalają nam na wykonanie estetycznych i trwałych wypełnień oraz zachowanie zdrowych zębów na lata.
wypełnienie
od 350 zł
znieczulenie
bezpłatnie
Protetyka Wejherowo
Dysponujemy szeroka gamą rozwiązań terapeutycznych przywracających piękny uśmiech i funkcje żucia poprzez odbudowę utraconych bądź zniszczonych zębów.
korona metalowo-ceramiczna
1700 zł
korona cyrkonowa
2000 zł
korona pełnoceramiczna e-max
2000 zł
proteza ruchoma
od 1700 zł
Chirurgia stomatologiczna
Chirurgiczne leczenie schorzeń jamy ustnej przeprowadzamy w sposób jak najbardziej komfortowy dla pacjenta oraz z bezpiecznym i szybkim gojeniem.
usunięcie zęba stałego
od 400 zł
resekcja wierzchołka korzenia
od 1200 zł
wydłużenie korony klinicznej
700 zł
Stomatologia dziecięca
Próchnica jest chorobą zakaźną. Dlatego dbamy o świadomość zdrowia jamy ustnej dzieci i rodziców. Zwracamy uwagę na dietę i nawyki higienizacyjne. Sprawdzamy i leczymy zęby mleczne i stałe.
badanie/ wizyta adaptacyjna
od 200 zł
wypełnienie w zębie mlecznym
od 250 zł
usunięcie zęba mlecznego
200 zł
Profilaktyka
Wykwalifikowana higienistka wykonuje zabiegi higienizacyjne na najwyższym poziomie redukując ryzyko powstawania próchnicy i chorób przyzębia oraz nadając zębom zdrowy, zadbany wygląd.
wizyta kontrolna
100-150 zł
higienizacja (obejmuje skaling, piaskowanie, fluoryzacja oraz instruktaż jamy ustnej)
350 zł
wybielanie nakładkowe
800 zł
wybielanie martwego zęba
400 zł
Wizyta interwencyjna
Chyba nie ma nic gorszego niż ból zęba. Jesteśmy empatyczni i wyrozumiali. Pacjentów z bólem zęba staramy się przyjmować w najszybszym możliwym czasie.
wizyta „bólowa”/ stany nagłe
200-300 zł

Pełen cennik i wyceny wszystkich wykonywanych przez nas procedur terapeutycznych dostępne są w gabinecie. Zostaną one przedstawiane i szczegółowo omówione przez lekarza stomatologa podczas wizyty konsultacyjnej.

Metody płatności
Gotówka
Karta kredytowa
Płatność zbliżeniowa

Pełen cennik i wyceny wszystkich wykonywanych przez nas procedur terapeutycznych dostępne są w gabinecie. Zostaną one przedstawiane i szczegółowo omówione przez lekarza stomatologa podczas wizyty konsultacyjnej.

Opinie

Zobacz zdanie pacjentów

Napisz
do nas